גן פיציקטו גן ילדים בגבעתיים

גן ילדים בגבעתיים גן פיציקטו

גן פיציקטו, קפלנסקי 19 גבעתיים

לתיאום פגישת הכרות התקשרו 

0505 974927 למוני

או 0506982094 לשוש

גן פיציקטו הוא גן ילדים בגבעתיים בו אתם תוכלו לשים את הילד בתחילת כל יום ולהגיע בסופו לאסוף אותו כשעל פניו חיוך ושמחה. גן פיציקטו הוא גן ילדים בגבעתיים בו תשומת לב מוקדשת לכל ילד, בזכות צוות מנצח של גננת וסייעות מקצועיות מהשורה הראשונה בתחום החינוך.

גן פיציקטו הוא גן הילדים בגבעתיים המתאים ביותר לילדיכם

הגן שלנו מדגיש את האחריות של הצוות כלפי כל הילדים שמגיעים לגן ודואג לפיתוח אישי והתקדמות הילדים. גן פיציקטו הוא המקום של הילדים שלכם לעשות את הצעדים הראשונים בין ילדים אחרים, להתחבר, להתפתח ולגדול במקום בו עוטפים את כולם בחום ואהבה. אצלינו בגן פיציקטו האחריות היא ערך עליון ובכל רגע נתון אנו מקפידים לשמור על הילדים שלכם בשבע עיניים ואף יותר.

האחריות שלנו בגן פיציקטו על כל ילד וילד

בימים בהם החשש של ההורים בנוגע לחינוך הילדים גובר עקב ידיעות רבות אודות התעללות והזנחת ילדים במוסדות חינוך, גן פיציקטו בעל המוניטין המוצלח, מבטיח לשמור על ילדכם בצורה הטובה ביותר.

החינוך המקצועי בגן פיציקטו גן ילדים בגבעתיים

על אף שאת החינוך הראשוני והבסיסי רוכש כל ילד בבית, מתוך הגרעין המשפחתי אליו הוא נולד, אין ספק כי הגן הוא אחד השלבים המכריעים בהתפתחות הילדים, הן מבחינה חברתית והן מבחינה קוגניטיבית. הגן שלנו הוא גן ילדים בגבעתיים בו אנו מתכוונים לחנך את הילדים בצורה הולמת, ראויה ומקצועית, תוך כדי דגש הן על הפן הבין-אישי, החברותיות של הילדים והשתלבותם בקבוצות והן בפן הקוגניטיבי של התפתחות שכלית תוך למידה מתמדת של תכנים המתאימים בדיוק לגילאים שיש בגן פיציקטו.

גן פיציקטו הוא גן גן ילדים בגבעתיים בו תמיד תמצאו את מיטב אנשי ההוראה בעלי תעודות וניסיון בחינוך. גן פיציקטו לעולם לא מתפשר על הצוות המקצועי שבו ודואג שכל אחד מחברי הצוות הנושא באחריות לילדים, יראה את משימתו כשליחות ראשונה במעלה. גן פיציקטו הוא הגן המתאים ביותר בו הילד שלכם יוכל לגדול ולהתחנך, לרכוש כלים בסיסיים לחיים ולעולם שמחכה לו. אנו בגן פיציקטו נהפוך את השנים היפות בחייו של הילד שלכם לחווייתיות במיוחד. גן פיציקטו דואג לילדות מדהימה ומלאת אור עבור כל אחד מהילדים שבו. לכן לכל מי שמחפש גן ילדים בגבעתיים, פיציקטו הוא הגתובת שלכם.

תכנים מגוונים לילדים מאושרים בגן פיציקטו גן ילדים בגבעתיים

גן פיציקטו מבטיח לוח זמנים עשיר בתכנים עבור הילדים. גן פיציקטו מייחד עצמו בפעילויות מאוד מגוונות, בהתאם לגילאי הילדים, שישמחו אותם ויהפכו את עולמם לעשיר בתוכן וצבעים. חלק מהתכנים המגוונים של גן פיציקטו ישלבו הן ילדים והן הורים שירצו לקחת חלק בחוויה עם הילד. כל עולם התוכן הנבנה בגן פיציקטו מבוסס על מחקרים בחינוך ילדים ומבטיח לילד שלכם את כל הטוב לו הוא זקוק בגיל זה. אנו בגן רואים את הצלחת החינוך של ילדיכם כהצלחה שלנו והמשימה העומדת לנגד עיננו תמיד תיעשה מעומק הלב ובמקצועיות רבה.

מאת גן פיציקטו, רשת גני הילדים בגבעתיים.

פיציקטו - דף הבית

חזרה לדף הבית