תינוקייה בגבעתיים | פעוטון בגבעתיים

תינוקייה בגבעתיים | פעוטון בגבעתיים

 

 

מאמר מאת גן פיציקטו, גן הילדים המוביל בגבעתיים, סניפים קפלנסקי וארלוזרב.
גן פיציקטו, גן שאוהב לאהוב.

פעוטון ותינוקייה בגבעתיים

עבור הרך שזה עתה נולד יש כמה אפשרויות. האפשרות הראשונה היא כמובן תמיד זו של הישארות בבית עם התינוק ודחייה של החזרה לעבודה מצדה של האם הטרייה. אם אפשרות של הישארות בבית אינה רלוונטית, צריך לחפש אלטרנטיבות נוספות, כשהמובילות הן תינוקייה, פעוטון או מטפל/ת פרטי/ת. השוני בין כלל האלטרנטיבות הוא גם טכני וגם מהותי. בהיבט הטכני, יש הבדל בעלות של כל אחת מהאופציות.

בהיבט המהותי, השוני הוא חשוב יותר. תינוקייה או פעוטון מביאים לתינוק הקטן שלכם מסגרת עם שעות קבועות וברורות, ימים קבועים וכמובן עם אחריות מלאה. זאת, בניגוד למטפלת, שיכולה להיעדר מעבודה בגלל מחלה וכמובן אין מולה שום אחריות לטווח הארוך מבחינת מסגרת תעסוקתית והתחייבות כלפיכם. תמיד אפשר כמובן למצוא מטפלת טובה אבל האופציה של פעוטון או תינוקייה היא נוחה בהרבה יותר. שוני נוסף הוא כמובן במקצועיות, כי בעוד מטפלת אינה דורשת הסמכה, הצוות של תינוקייה או פעוטון כמובן מחוייב לנורמות מקצועיות וניסיון בתחום החינוך.

 

איך מוצאים פעוטון או תינוקייה בגבעתיים עליהם ניתן לסמוך במאה אחוז

תינוקייה או פעוטון ניתן למצוא בכמה דרכים. ראשית כמובן ניתן תמיד להתייעץ ולקבל חוות דעת על תינוקייה או פעוטון מאת הורים ששלחו את ילדיהם למקומות שהם רלוונטים לגביכם מבחינת איזור מגורים. כיום בהתרחבות השימוש באינטרנט, תוכלו למצוא גם המון אתרים עם המלצות וחוות דעת אישיות על אודות תינוקיות או פעוטונים בעיר הרלוונטית אליכם.

אם אתם מחפשים תינוקייה מתאימה, כמובן חשוב שתשימו לב לגילאים הנמצאים שם ולאופן בו הצוות דואג לצרכים של תינוקות בגיל כה קטן. אם אתם מחפשים פעוטון טוב, תשימו גם דגש על פיתוח היכולת הקוגניטיבית של הילדים על ידי הצוות של הפעוטון. בכל מקרה, גם בתינוקייה וגם בכל פעוטון חשוב שתשימו לב לאווירה של בית חם, לדאגה מצד הצוות המטפל, להמון חום, אהבה ותשומת לב שמושקעים בילדים. דרך נוספת לאתר פעוטון בו תוכלו להשאיר את ילדיכם בביטחון מלא היא כמובן לערוך את הבירורים הרלוונטים מול העירייה.

גילאים בתינוקייה ופעוטון בגבעתיים

לפני שאתם רושמים את הילד שלכם לפעוטון, עליכם לוודא את התאמת המסגרת הזו אליו. חשוב לראות כי אותו פעוטון שבחרתם מכיל את טווח הגילאים הרלוונטי לילד שלכם וחשוב להתרשם ממקצועיות הצוות וניסיונו בתחום החינוך. כמו כן חשוב לבדוק את האוכל בכל פעוטון, מה בדיוק מוגש לילדים והאם זה מתאים לילד שלכם, בייחוד אם הוא אלרגי או רגיש מסיבות מסויימות למוצרי מזון כלשהם. חשוב לוודא גם שמסגרת הפעוטון מכילה תכנים מאוד מגוונים ומעשירה את עולם הילד שלכם כבר בגיל צעיר זה בו ההתפתחות היא חשובה ביותר.

מאת גן פיציקטו, רשת גני הילדים המובילה בגבעתיים.

 
אז במידה ואתם עדיין מחפשים אחר גן ילדים בגבעתיים, הגעתם למקום הנכון – גן פיציקטו
קרא אודות פיציקטו גן ילדים בגבעתיים.
גן פיציקטו.